Towarzystwo Przyjaciół Łodzi — Łódź, ul.Piotrkowska 17 lokal 12 — www.tplodzi.eu

  1. Image 01
  2. Image 02
  3. Image 03
  4. Image 04
  5. Image 05
  6. Image 06
do strony startowej

TPŁ
Łódź 90-406,
ul. Piotrkowska 17 lok.12
tel.: 607 828 892
tplodz1959@wp.pl

mural

Przegląd piosenki o Łodzi 2017


Koncert finałowy XXIII Przeglądu Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2017” odbył się 29 maja 2017 r. w Auli Akademii Muzycznej, Łódź ul. Żubardzka 2a.
Łódzkie Skrzydła - finał

Więcej zdjęć na profilu TPŁ w serwisie fotosik.pl


WYNIKI
XXIII Przeglądu Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2017”
pod honorowym patronatem
Prezydenta Miasta Łodzi
Rady Miejskiej w Łodzi
Kuratorium Oświaty w Łodzi
Centrum Dialogi im. Marka Edelmana w Łodzi
Akademii Muzycznej im. G i K Bacewiczów w Łodzi
Fundacja Kocia Mama

Jury w składzie:

  1. Krystyna Pietranek-Kulis – muzyk, dziennikarz muzyczny- przewodnicząca jury;
  2. Krzysztof Cwynar – piosenkarz, kompozytor, animator kultury;
  3. prof. dr hab. Beata Zawadzka-Kłos -Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, sopran;
  4. prof. dr hab. Jolanta Gzella – Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, mezzosopran;
  5. dr Stanisław Kierner - Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, basbaryton;
  6. prof. dr hab. Anna Jeremus-Lewandowska – Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, sopran koloraturowy;
  7. Anna Klimanek - studentka Edukacji Artystycznej UŁ, muzyk;
  8. Elżbieta Wojsa – etnomuzykolog, członek Zarządu TPŁ– sekretarz jury;

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Grupa wiekowa poniżej do 7 lat:

  1. Kategoria: Solista do 7 lat:
    • I miejsce ex aequo:
      Maja Bielińska
      (lp. 29), Klub Dąbrowa filia CKM, 90-001 Łódź, ul. Dąbrowskiego 93
      Opiekun: Marlena Barszczewska;
      Michalina Maciaszczyk (lp. 72), Przedszkole Miejskie nr 206, 92-512 Łódź ul. Lermontowa 7
      Opiekun: Agnieszka Unczur –Tracińska;
      Maja Widawska (lp. 76), Miejskie Przedszkole nr 220, 90-251 Łódź, ul. Jaracza 68
      Opiekun: Bogumiła Zdrojewska, Iwona Rojewska;
    • II miejsce ex aequo:
      Karolina i Lidia Gębickie
      (lp. 11), Przedszkole Miejskie Nr 124, 93-554 Łódź, ul. Cieszyńska 16
      Opiekun: Agnieszka Kozakiewicz, Elżbieta Walenciak;
      Aleksander Bukarewicz (lp. 30), Społeczna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. Władysława Szpilmana, 90-001 Łódź, ul. Wileńska 22 A
      Opiekun: Marlena Barszczewska;
    • III miejsce ex aequo:
      Krystyna Kowska i Piotr Kowski - duet
      (lp.5), Przedszkole Miejskie nr 12, 94-208 Łódź, ul. Daniłowskiego 2
      Opiekun: Krystyna Samborska;
      Michał Samosiej (lp. 77), Przedszkole Miejskie nr 220, 90-251 Łódź, ul. Jaracza 68
      opiekun: Bogumiła Zdrojewska;
      Marlena Maciejewska (lp. 78), Przedszkole Miejskie nr 220, 90-251 Łódź, ul. Jaracza 68
      opiekun: Halina Pietrzykowska -Zając;
    • Wyróżnienia:
      Maciej Grochulski
      (lp. 4), Przedszkole Miejskie Nr 12, 94-208 Łódź, ul. Daniłowskiego 2
      Opiekun: Krystyna Samborska;
      Zuzanna Dworzyńska i Adam Szewczyk – duet (lp. 19), Przedszkole Miejskie nr 71, 90-206 Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. 19
      Opiekun: Kamila Winiarska
      Lena Grot (lp. 31), Centrum Kultury Młodych, Łódź, ul. Lokatorska 13
      Opiekun: Marlena Barszczewska;
  2. Kategoria: Zespół do 7 lat:
    • I miejsce Zespół instrumentalny „Muzykolandia” (lp.6), Przedszkole Miejskie nr 12, 94-208 Łódź, ul. Daniłowskiego 2
      opiekun: Krystyna Samborska;
    • II miejsce ex aequo:
      Zespół „Biedronki”
      (lp. 18), Przedszkole Miejskie nr 5, 90-428 Łódź, Al. Kościuszki 54
      Opiekun: Teresa Stopczyk;
      Zespół „Śródmiejskie słowiki” (lp. 74), Miejskie Przedszkole nr 125, St. Małachowskiego 14/20, 90-001 Łódź
      Opiekun: Agnieszka Kawiorska-Michałowska, Agnieszka Reginia-Zacharska, Marzenna Matusiak;
    • III miejsce
      Zespół „Wesołe nutki”
      (lp. 73), Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 221, 93-281 Łódź; al. marsz. Śmigłego-Rydza 38
      Opiekun: Beata Krakus, Iwona Wierwik;
    • Wyróżnienia:
      Zespół z Przedszkola 100
      (lp. 1), Przedszkole Miejskie Nr 100, 90-265 Łódź, ul. Piotrkowska 44
      Opiekun: Elżbieta Lisowska;
      Zespół „Grupa Piąta” (lp. 3), Przedszkole Miejskie Nr 34, 91-180 Łódź ul. Zarzewska 26/30
      Opiekun: Justyna Kaczuba, Małgorzata Marczak
      Zespół wokalno-taneczny "Wesołe Nutki" (lp.34), popr. Beata Zawadzka-Kłos, Miejskie Przedszkole nr 214, 90-001 Łódź ul. Batalionów Chłopskich 21,
      Opiekun: Dorota Panek, Monika Bartosik

Grupa wiekowa 7 – 10 lat:

  1. Kategoria: Solista 7-10 lat
    • I miejsce ex aequo:
      Aleksander Maląg
      (lp. 33), Klub Dąbrowa filia CKM, 90-001 Łódź, ul. Dąbrowskiego 93
      Opiekun: Marlena Barszczewska;
      Oskar Ozi Wasilewski (lp. 83), Pałac Młodzieży im. J. Tuwima, Aleja Wyszyńskiego 86, 90-001 Łódź
      Opiekun: Aldona Zawiślak;
    • II miejsce:
      Martyna Pawlicka
      (lp. 60), Centrum Zajęć pozaszkolnych nr 2, 93-490 Łódź, ul. Sopocka 3/5
      Opiekun: Izabella Sulima;
    • III miejsce ex aequo:
      Jagoda Tranda
      (lp. 14), Szkoła Podstawowa nr 164, 94-035 Łódź, ul. Wróblewskiego 65
      Opiekun: Ewa Woźniak;
      Amelia Dyl (lp. 80), Opiekun: Sylwia Królewicz-Dyl;
      Melania Bielecka, Amelia Grzelewska – duet (lp. 93), Szkoła Podstawowa nr 152, 90-559 Łódź, ul. Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54
      Opiekun: Anna Drzewiecka;
    • Wyróżnienia:
      Zosia Milnikel, Matylda Maksymiuk, Karolina Wlazłowska, Bartosz Lauk – kwartet
      (lp. 48), Zespól Szkolno-Przedszkolny 95-020 Andrespol, Bedoń-Wieś, ul Jarzebinowa 1
      Opiekun: Elżbieta Sobczyńska;
      Oliwia Jakubowska (lp. 65), „Pędziwiatry”, Szkoła Podstawowa nr 34 Ćwiklińskiej 9, 90-001 Łódź
      Opiekun: Marzena Ajzert-Lauks;
      Dunya Alrubea (lp. 67), Centrum Zajęć pozaszkolnych nr 2, 93-490 Łódź, ul. Sopocka 3/5
      Opiekun: Izabella Sulima;
      Hanna Sztenderewicz, Nikola Glapska – duet (lp. 100), Szkoła Podstawowa nr 91, ul Kasprzaka 45 ,.91-078 Łódź
      Opiekun: Joanna Dudzińska;
  2. Kategoria: Zespół 7-10 lat
    • I miejsce;
      Zespół wokalny SP 184
      (lp. 43), Szkoła Podstawowa nr 184, 91-496 Łódź, ul. Syrenki 19A
      Opiekun: Monika Sikora;
    • II miejsce:
      Nie przyznano;
    • III miejsce ex aequo:
      Zespół „ ABiS”
      (lp. 23), Szkoła Podstawowa ABiS, 93-008 Łódź, ul. Rzgowska 17a
      Opiekun: Emilia Jurczak;
      Zespół „Ćwierćnutki” (lp. 103), Szkoła Podstawowa nr 189, 93-213 Łódź, ul. Kossaka 19
      opiekun: Anna Drajling;
    • Wyróżnienia:
      Zespół „Dziesiąteczka”
      (lp. 68), Szkoła Podstawowa nr 10, 93-188 Łódź, ul. Przybyszewskiego 15/21
      Opiekun: Katarzyna Wiśniewska;
      Zespół wokalny SP 46 (lp. 88), Szkoła Podstawowa nr 46, 90-528 Łódź, ul. Kpt. Fr. Żwirki 11/13
      Opiekun: Ewa Mikołajczyk;
      Zespół „Szafa gra” (lp. 92), Szkoła Podstawowa nr 2, 90-302 Łódź, ul Sienkiewicza 137/139
      Opiekun: Katarzyna Gronkiewicz, Krzysztof Słomczyński;

Grupa wiekowa 11 – 13 lat:

  1. Kategoria: Solista 11-13 lat
    • I miejsce: Olivia Tomczak (lp. 22), Szkoła Podstawowa ABiS, 93-008 Łódź, ul. Rzgowska 17a
      Opiekun: Emilia Jurczak;
    • II miejsce ex aequo:
      Amelia Jaworowska
      (lp. 24), Szkoła Podstawowa Nr 5 z oddz. Integracyjnymi, 95-035 Ozorków, ul. Cegielniana 24
      Opiekun: Elżbieta Paciorek;
      Maria Przybylska (lp. 96), Skoda Podstawowa nr 101, 91-464 Łódź, ul. Wspólna 5/7
      Opiekun: Andrzej Wierzbowski, Anna Karasińska;
      Zuzanna Raducka (lp.107), Szkoła Podstawowa nr 205, 92-413 Łódź, ul. Dąbrówki 1
      opiekun: Ewa Kryszczuk;
    • III miejsce ex aequo:
      Kwartet „Tytka”
      (lp. 82), Klub Dąbrowa filia CKM, 92-202 Łódź, ul. Dąbrowskiego 93,
      Opiekun: Marek Fetter;
      Hanna Masłowska (lp. 108), „Pędziwiatry” Szkoła Podstawowa nr 34 Ćwiklińskiej 9, 90-001 Łódź
      Opiekun: Marzena Ajzert-Lauks;
    • Wyróżnienia:
      Dominika Boczek
      (lp. 46), Szkoła Podstawowa nr 173, 90-009 Łódź, ul. Sienkiewicza 46
      Opiekun: Maria Sosnowska;
      Martyna Matyjasik (lp. 85), Pałac Młodzieży im. J. Tuwima, 94-950 Łódź, Aleja Wyszyńskiego 86
      Opiekun: Aldona Zawiślak;
      Lena Oleksik, Amelia Styś – duet (lp. 98), Szkoła Podstawowa nr 202 JP II, Łódź ul. Jugosłowiańska 2
      Opiekun: Dorota Smolarek Dąbrowska;
  2. Kategoria: Zespół 11 – 13 lat:
    • I miejsce ex aequo:
      Zespół „Tuzinki”
      (lp. 28), Szkoła Podstawowa nr 12, 92-306 Łódź, ul. Jurczyńskiego 1/3
      Opiekun: Izabela Muszyńska;
      Wokalny zespół chłopięcy (lp. 39), Szkoła Podstawowa nr 41, 94-003 Łódź, ul. Rajdowa 16
      Opiekun: Katarzyna Sawiak;
    • II miejsce ex aequo:
      Zespól wokalny SP 184
      (lp. 44), Szkoła Podstawowa nr 184, 91-496 Łódź, ul. Syrenki 19A
      Opiekun: Monika Sikora;
      Zespół „Ćwierćnuty” (lp. 102), Szkoła Podstawowa nr 189, 93-213 Łódź, ul. Kossaka 19
      Opiekun: Anna Drajling;
    • III miejsce:
      Zespół wokalny SP 173
      (lp. 45), Szkoła Podstawowa nr 173, 90-009 Łódź, ul. Sienkiewicza 46
      opiekun: Maria Sosnowska;
    • Wyróżnienia:
      Zespół wokalno-instrumentalny SP 204
      (lp. 27), Szkoła Podstawowa Nr 204, 92-610 Łódź, ul. Gajcego 7/11
      Opiekun: Iwona Pietrzak;
      Zespół „Kolorowe Nutki” (lp. 47), Zespół Szkolno-Przedszkolny, 95-020 Andrespol, Bedoń Wieś, ul. Jarzębinowa 1
      Opiekun: Elżbieta Sobczyńska;
      Zespół wokalno-taneczny SP 48 (lp. 55), Szkoła Podstawowa nr 48, 91-211 Łódź, ul. Rydzowa 15
      opiekun: Ewa Jóźwiak;

Grupa wiekowa powyżej 13 lat:

  1. Kategoria: Solista powyżej 13 lat
    • I miejsce ex aequo;
      Magdalena Barszczewska
      (lp.37), Klub Dąbrowa Filia CKM, ul. Dąbrowskiego 93
      opiekun: Marlena Barszczewska;
      Julia Nykiś (lp. 97), Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach, 95-200 Pabianice ul. Kościuszki 114
      Opiekun: Marek Bińkowski, Olga Fidrysiak;
    • II miejsce:
      Natalia Rozwandowicz
      (lp. 52), Katolickie Liceum im. JP II, 91-170 Łódź ul. K. Baczyńskiego 156
      Opiekun: Dorota Smolarek – Dąbrowska;
    • III miejsce:
      Agata Golińska
      (lp. 56), Liceum Ogólnokształcące nr VIII, 90-224 Łódź, ul. Pomorska 105
      Opiekun: Małgorzata Ułamek;
    • Wyróżnienia:
      Aleksandra Wasik
      (lp. 36), Klub Dąbrowa filia CKM, 93-202 Łódź Dąbrowskiego 93
      Opiekun: Marlena Barszczewska;
      Anita Pisarek (lp. 40), Zespół Szkól Przemysłu Mody w Łodzi, 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35
      Opiekun: Marta Królikowska, Piotr Janik;
      Wiktoria Gonera (lp. 41), Zespół Szkól Przemysłu Mody w Łodzi, 93-161 Łódź, ul. Naruszewicza 35
      Opiekun: Marta Królikowska, Piotr Janik;
      Marcelina Miller (lp. 61), Centrum Zajęć pozaszkolnych nr 2, 93-490 Łódź, ul. Sopocka 3/5
      Opiekun: Izabella Sulima;
      Zuzanna Kasprzak (lp. 64), Centrum Zajęć pozaszkolnych nr 2, 93-490 Łódź, ul. Sopocka 3/5
      Opiekun: Izabella Sulima;
      Anna Panek, Oliwia Olszowy - duet (lp. 71), Publiczne Gimnazjum nr 8, 91-022 Łodź, ul. Żubardzka 26
      Opiekun Anna Jerzykowska;
  2. Kategoria: Zespół powyżej 13 lat
    • I miejsce;
      Zespół wokalny Gimnazjum 38
      (lp. 16), Publiczne Gimnazjum nr 38, 93-491 Łódź, ul. St. Dubois 7/9
      Opiekun: Ewa Jakiel;
    • II miejsce: Nie przyznano
    • III miejsce: Nie przyznano
    • Wyróżnienia:
      Zespół “Śpiewające Szóstki”
      (lp. 20), Zespół Szkół Specjalnych nr 6, 90-001 Łódź, ul. Roosevelta 11/13
      Opiekun: Zuzanna Krasuska, Katarzyna Supczyńska, Beata Bielicz-Kotlarska;
  3. Kategoria: Chór do 13 lat
    • I miejsce:
      Chór BRAVO SP 34
      (lp. 81), Szkoła Podstawowa 34, 92-508 Łódź, ul. Ćwiklińskiej 9
      opiekun: Izabela Muszyńska;
    • II miejsce:
      Chór SP nr 184
      (lp. 42), Szkoła Podstawowa nr 184, 91-496 Łódź, ul. Syrenki 19A
      Opiekun: Monika Sikora;
      Chór SP 202 im. Jana Pawła II (lp. 99), Szkoła Podstawowa nr 202 JP II, 92-729 Łódź, ul. Jugosłowiańska 2
      opiekun: Dorota Smolarek-Dąbrowska;
    • III miejsce:
      Chór Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej
      (lp. 53), Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego, 95-054 Ksawerów Wola Zaradzyńska ul. Hubala 55
      Opiekun: Piotr Kilański;
      Chór SP 190 (lp. 95), Szkoła Podstawowa 190, 93-154 Łódź, ul. Malczewskiego 37/43
      opiekun: Wiesława Najgebauer;
    • Wyróżnienie:
      Chór „Vivo Girls”
      (lp. 26), Szkoła Podstawowa Nr 204, 90-001 Łódź, ul. Gajcego 7/11
      Opiekun: Iwona Pietrzak;
  4. Kategoria: Chór powyżej 13 lat
    • I miejsce:
      Chór I LO im. Mikołaja Kopernika
      (lp. 86), I Licem Ogólnokształcące im. M. Kopernika, 90-734 Łódź, ul Więckowskiego 41
      Opiekun: Mariusz Lewy;
    • II miejsce i III miejsce: Nie przyznano

Nagrodę specjalną Rektora Akademii Muzycznej w Łodzi w postaci sesji nagraniowej otrzymują:

Piosenki premierowe do nagrania w Studiu Nagrań „Radia Łódź” Przed nagraniem, wymagane będzie oświadczenie autorów (słowa, muzyka, aranżacja), w którym wyrażają zgodę na jej publikację i nagranie (wzór oświadczenia poniżej)

  1. „Łódź na pięciolinii”(lp. 37,1), muzyka: Cezary Mogielnicki, słowa: Urszula Kowalska, wykonanie: Magdalena Barszczewska
    opiekun: Marlena Barszczewska
  2. „Pokochaj Łódź” (lp. 81,1), muzyka: Marek Muszyński, słowa: Iwona Gliszczyńska, wykonanie: Chór BRAVO SP 34
    opiekun: Izabela Muszyńska
  3. „Ballada o herbie Łodzi” (lp.82,1), muzyka: Marek Feter, słowa: Jerzy Mila, wykonanie: Kwartet „Tytka”
    opiekun: Marek Feter
  4. „Hymn o Łodzi” (lp. 86,2), muzyka: Mariusz Lewy, słowa: Martyna Krakowiak, wykonanie: Chór I LO
    opiekun: Mariusz Lewy
  5. „Łódź bez granic”(lp. 97,2), muzyka: Marcin Werner, słowa: Urszula Kowalska, wykonanie: Julia Nykiś
    opiekun: Marek Bińkowski, Olga Fidrysiak

Lista piosenek premierowych 2017, do umieszczenia w kolejnej edycji śpiewnika:

  1. „Wiosna” z cyklu „Pory roku w Łodzi” słowa i muzyka: Włodzimierz Jakiel (lp. 12,1);
  2. „Jesień” z cyklu „Pory roku w Łodzi” słowa i muzyka: Włodzimierz Jakiel (lp. 12,2);
  3. „Nucąc sobie o Łodzi” słowa i muzyka: Monika Rzepecka (lp. 13,1);
  4. „Wiosna w Łodzi” słowa i muzyka: Włodzimierz Jakiel (lp. 16,1);
  5. „Łódzka uliczna piosenka” słowa i muzyka: Włodzimierz Jakiel (lp. 16,2);
  6. „Polonezem po Łodzi” słowa i muzyka Zbigniew Orzechowski (lp. 21,2);
  7. „Album mego miasta” muzyka: Erwin Regosz, słowa: Aleksandra Zasowska (lp. 24,1);
  8. „Mama, bajki i ja” muzyka: Iwona Pietrzak, słowa Małgorzata Korzeniowska (lp. 26,1);
  9. „Tolerancja” muzyka: Iwona Pietrzak, słowa Małgorzata Korzeniowska (lp. 27,1);
  10. „Dzieńdoberek” muzyka: Iwona Kaczmarek, słowa: Marek Samborski ( lp. 33,1);
  11. „Łódź na pięciolinii” muzyka: Cezary Mogielnicki, słowa: Urszula Kowalska (lp. 37,1);
  12. „W Łodzi” muzyka: Piotr Janik, słowa: Wiktoria Gonera (lp. 41,1).

KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ

GALERIA

L.p. Godz. Placówka Wykonawca Opiekun
Wtorek 25 kwietnia 2017
01 08.15 MP 100 Zespół Elżbieta Lisowska
02 08.20 MP 75 Zespół Irena Brożek
03 08.30 MP 34 Zespół "PIATKA" Justyna Kaczuba
04 08.35 MP 12 Solista: Maciej Grochulski Krystyna Samborska
05 08.45 J.w. Duet: Piotr i Krystyna Kowscy J.w.
06 08.50 J.w. Zespół: "MUZYKOLANDIA" J.w.
07 09.00 MP 23 Solistka: Maja Dmowska O. Muszyńska, Beata Reguła
08 09.10 J.w. Duet: Weronika R.i Ewa G. Beata Reguła
09 09.15 J.w. Solistka: Gabriela Malik J.w.
10 09.20 J.w. Solistka: Lena Szadkowska J.w.
11 09.30 MP 124 Duet: Karolina i Lidia Dębickie Agnieszka Kozakiewicz
12 09.35 Gim 41 Zespół wokalny Włodzimierz Jakiel
13 09.45 Gim 30 Solistka: Magdalena Dewicka Monika Rzepecka
14 09.50 SP 164 Solistka: Jagoda Tranda Ewa Woźniak
15 10.00 Gim 38 Solistka: Lawinia Lipowska Ewa Jakiel
16 10.05 J.w. Zespół wokalny J.w.
17 10.15 MP 39 Zespół "WIERZBOWE NUTKI" Monika Szymaniak
18 10.20 MP 5 Zespół "BIEDRONKI" Teresa Stopczyk
19 10.30 MP 71 Duet: Zuzanna D. i Adam S. Kamila Winiarska
20 10.35 ZSS nr 6 Zespół "ŚPIEWAJĄCE SZÓSTKI" Zuzanna Karuska i inni
21 10.45 MP 47 Zespół "PUCHATKI" Weronika Robaszkiewicz
22 10.50 SP ABIS Solistka: Oliwia Tomczak Emilia Jurczak
23 11.00 J.w. Zespół "ABIS" J.w.
24 11.05 SP 5 Ozorków Solistka: Amelia Jaworska Elżbieta Paciorek
25 11.15 MP 53 Zespół "SOWY" Jolanta Różańska
11.20 – 11.35 PRZERWA
26 11.35 SP 204 Chór "VIVO GIRLS Iwona Pietrzak
27 11.45 J.w. Zespół wokalno-instrumentalny J.w.
28 11.50 SP 12 Zespół wokalny "TUZINKI" Izabela Muszyńska
29 12.00 Klub Dąbrowa Solistka: Maja Bielińska Marlena Barszczewska
30 12.05 Sp.Sz Muzyczna Solista: Aleksander Bukarewicz J.w.
31 12.15 Klub Dąbrowa Solistka: Lena Grot J.w.
32 12.20 Sp.sz Muzyczna Solistka: Lena Łopata J.w.
33 12.30 Klub Dąbrowa Solista: Aleksander Maląg J.w.
34 12.35 MP 214 Zespół t-w. "WESOŁE NUTKI" Dorota Panek, M. Bartosik
35 12.45 Klub Dąbrowa Solistka: Oliwia Hanysz M.Barszczewska i B. Huzarska
36 12.50 J.w. Solistka: Aleksandra Wasik Marlena Barszczewska
37 13.00 J.w. Solistka: Magdalena Barszczewska J.w.
38 13.05 SP 41 Chór "BEMOLEK" Katarzyna Sawiak
39 13.10 J.w. Wokalny zespół chłopięcy J.w.
40 13.15 Z.S.Pr Mody Solistka: Anita Pisarek M.Królikowska i Piotr Janik
41 13.20 J.w. Solista: Wiktoria Gonera J.w.
13.30 - 13.45 PRZERWA
42 13.45 SP 184 Chór SP 184 Monika Sikora
43 13.50 J.w. Zespół wokalny J.w.
44 14.00 J.w. Zespół J.w.
45 14.05 SP 173 Zespół wokalny Maria Sosnowska
46 14.15 J.w. Solistka: Dominika Boczek J.w.
47 14.20 ZSP Bedoń Zespół wok. "KOLOROWE NUTKI" Elżbieta Sobczyńska
48 14.30 J.w. Kwartet: Zofia, Matylda, Karolina, Bartek J.w.
49 14.35 SP 2 Tuszyn Solistka: Jowita Grzegorzewski Rafał Hajdorowicz
50 14.45 J.w. Solistka: Alicja Nowicka Justyna Kuśnirczyk
51 14.50 ZS Mikron Solista: Vincent Sawicki Dorota Stera
52 15.00 Katolickie LO JP II Solistka: Natalia Rozwandowicz Dorota Smolarek-Dąbrowska
53 15.05 SP Ksawerów Chór SP Wola Zaradzyńska Piotr Kilański
54 15.15 PSP Augustyniaka Duet: Agata i Maja Sabiniewicz Anna Sosińska
55 15.20 SP 48 Zespół wokalno-taneczny Ewa Jóźwiak
56 15.30 LO VIII Solistka: Agata Golińska Małgorzata Ułamek
57 15.35 CZP nr 1 Solistka: Maria Bińkowska Andrzej Wierzbowski
Środa 26 kwietnia 2017
58 08.15 CZP nr 2 Solistka: Amelia Domańska Izabella Sulima
59 08.20 J.w. Solistka: Karolina Siwińska J.w.
60 08.30 J.w. Solistka: Martyna Pawlicka J.w.
61 08.35 J.w. Solistka: Marcelina Miller J.w.
62 08.45 J.w. Solistka: Agata Westfal J.w.
63 08.50 J.w. Solistka: Aleksandra Sajnóg J.w.
64 09.00 J.w. Solistka: Zuzanna Kasprzak J.w.
65 09.10 SP 34 Solistka: Oliwia Jakubowska Marzena Ajzert-Lauks
66 09.15 J.w. Solistka: Lawinia Lipowska J.w.
67 09.20 J.w. Solistka: Dunya Alrubea J.w.
68 09.30 SP 10 Zespół "DZIESIĄTECZKA" Katarzyna Wiśniwska
69 09.35 MP 90 Zespół dzicięcy z MP 90 Magdalena Szukalska
70 09.45 MP 112 Solista: Sonia Sawicka Aleksandra Kaczuba
71 09.50 Gim 8 Duet: Anna P.i Oliwia O. Anna Jerzykowska
72 10.00 MP 206 Solista: Michalina Maciaszczyk Agnieszka Unczur-Tracińska
73 10.05 MP 221 Zespół "WESOŁE NUTKI" B.Krakus, Iwona Wierwik
74 10.15 MP 125 Zespół "ŚRÓDMIEJSKIE SŁOWIKI" Agnieszka Kawiorska-Michałowska
75 10.20 MP 218 Zespół "JAGÓDKI" M. Zapart, Grażyna Tyniec
76 10.35 MP 220 Solistka: Maja Widawska B.Zdrojewska, I. Rojewska
77 10.45 J.w. Solista: Michał Samosiej Bogumiła Zdrojewska
78 10.50 J.w. Solistka: Milena Maciejewska Halina Pietrzykowska-Zając
11.00 - 11.15 PRZERWA
79 11.15 MP 156 Zespół wokalno-taneczny "HAPPY" Aleksandra Smuga
80 11.20 Rodzice Solistka: Amelia Dyl Sylwia Królewicz-Dyl
81 11.30 SP 34 Chór "BRAWO" SP 34 Izabela Muszyńska
82 11.35 Klub Dąbrowa Zespół wokalny "TYKA" Marek Fetter
83 11.45 Pałac Młodzieży Solista: Oskar "Ozi" Wasilewski Aldona Zawiślak
84 11.50 J.w. Solistka: Julia Mazurek J.w.
85 12.00 J.w. Solistka: Martyna Matyjasik J.w.
86 12.05 LO I Chór mieszany I LO Mariusz Lewy
87 12.15 SP 46 Solistka: Julia Skobel Ewa Mikołajczyk
88 12.20 J.w. Zespół wokalny: 7-10l. J.w.
89 12.30 J.w. Zespółwokalny: 11-13l. J.w.
90 12.35 SP 142 Trio: Lucyna, Daria, Patrycja Liliana Ciszewska
91 12.45 J.w. Solista: Wiktor Sękalski J.w.
92 12.50 SP 2 Zespół: "SZAFA GRA" K. Słomczyński
93 13.00 SP 152 Duet: Malina B. i Amelia G. Anna Drzewiecka
94 13.05 J.w. Trio: Oliwia K.,Wiktoria S. i Ola W. J.w.
13.15 - 13..30 PRZERWA
95 13.30 SP 190 Zespół wokalny SP190 Wiesława Najgebauer
96 13.35 SP 101 Solistka: Maria Przybylska Andrzej Wierzbowski A.K.
97 13.45 MOK Pabianice Solistka: Julia Nykiś Marek B.i Olga Frydrysiak
98 13.50 SP 202 Duet: Lena Oleksik i Amelia Styś Dorota Smolarek-Dąbrowska
99 14.00 J.w. Chór SP nr 202 im. Jana Pawła II J.w.
100 14.05 SP 91 Duet: Hanna Sz. i Nikola G. Joanna Dudzińska
101 14.15 J.w. Solistka: Antonina Mikosik J.w.
102 14.20 SP 189 Chór "ĆWIERĆNUTY" Anna Dudzińska
103 14.30 J.w. Zespół "ĆWIERĆNUTKI" J.w.
104 14.35 SP 81 Solistka: Nadia Chojnacka Ewa Maciejewska
105 14.45 J.w. Solista: Szymon Wojtysiak J.w.
106 14.50 J.w. Solistka: GAbriela Osińska J.w.
107 14.55 SP 205 Solistka: Zuzanna Raducka Ewa Kryszczuk

REGULAMIN w pliku pdf:

Regulamin XXII Przeglądu Piosenki o Łodzi w ramach cyklu <q>Łódzkie Skrzydła</q>
herb
Kalendarium:
notatki ze spacerów 2017
Znalezione w sieci:
do góry strony

Zespół autorów tekstów i zdjęć chyba, że podpisane inaczej:
Marta Domańska, Marek Kołacz, Leokadia Zawadzka, Piotr Domański
Barbara Garuska,Tomasz Garuski, Katarzyna Wiśniewska
(wykorzystano również materiały archiwalne oraz będące w domenie publicznej) paw_mak © aktualizowana dnia: